KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU KAPSAMINDA GİZLİLİK POLİTİKASI VE AYDINLATMA METNİ

İşbu gizlilik politikası ve aydınlatma metninin amacı, hangi verilerinizin toplandığını ve ne amaçlarla işlediğini sizlere detaylı bir şekilde aktarabilmektir.

Tüm kullanıcılarımızın gizliliği bizim için çok önemlidir. Uygulama kullanıcısı olarak hizmetimizi kullandığınızda, (hepsi için, “biz”, “bizim” veya “bize” kullanılmaktadır) kişisel verilerinizi işleriz. Bu gizlilik bildirimi, kişisel verilerinizi nasıl koruduğumuzu ve üçüncü taraf pazarlama ve reklam ortakları ile olan süreci nasıl işlediğini ve ne amaçla paylaştığını açıklar.

Bu Gizlilik Politikası www.pirikız.com adresli web sitemizde, mobil cihazlarda, bilgisayarlarda veya diğer platformlarda oynanan tüm oyunlarımız için geçerlidir. Bu Gizlilik Politikasında oyunlarımız, web sitelerimiz, pazarlama ve reklam aktivitelerimiz ve diğer hizmetlere topluca "Hizmetler" denmektedir. Tüm platformlardaki Pazarlama ve Reklam aktiviteleri ile sağlayabileceğimiz diğer hizmetler için geçerlidir. Oyunu ürünlerini/hizmetlerini kullanan tüm kullanıcı kişiler (“Kullanıcı”) için geçerlidir.

Üye, kişisel bilgilerinin ve verilerinin işbu Gizlilik Politikası’nda belirtilen şekilde ve amaçlarla sınırlı olarak, Şirket tarafından ve/veya Pirikız Oyunu üzerinden ilgili hizmetleri sağlayabilmek adına onay verdiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

KİŞİSEL VERİLER HAKKINDA

Oyunumuz, herhangi bir sosyal ağ hesapları, şifreleri, telefon numarası, telefon seri numarası ve türlerini, isim soyisim, yaş, kimlik doğrulama bilgileri, e-posta, Android kimliği, coğrafi konum gibi kişisel bilgileri ve mikrofon ve kameraya ait sensör verileri, cihaz verileri, reklam kullanım verileri ve bunlarla sınırlı olmayan bilgiler hassas bilgi olarak kabul edilir ve toplanmaz.

AİLE POLİTİKASI

Oyunumuzun hedef kitlesi tüm Dünya’daki 13 yaşın altındaki çocuklardır. Oyunumuz çocuklar için tasarlanmıştır. Macera seven ebevynler ve yetişkinler de bu oyunu oynayabilir.

GÜNCELLEMELER

Şirket, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini her zaman güncelleyebilir, değiştirebilir veya yürürlükten kaldırabilir. Kullanıcılar, yapılan değişikliklerden haberdar olmak ve bilgi sahibi olmak için bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmeli ve güncellemeleri kontrol etmelidir.

Kullanıcılar, Gizlilik Bildirimini onayladığında tüm sorumluluğunda onlarda olduğunu kabul ve taahhüt eder.

Bu Gizlilik Bildirimi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, info@pirikız e-posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Gizlilik Bildirimi son olarak 1 Eylül 2022 tarihinde güncellenmiştir.